• RADA RODZICÓW SZKOŁY

• kontakt: radasp10tczew@gmail.com

Społeczność szkolna to nie tylko uczniowie i pracownicy, ale także rodzice naszych wychowanków. Ich udział w funkcjonowaniu placówki jest nieoceniony. Są oni dla nas równoprawnymi partnerami, decydującymi o właściwej organizacji pracy szkoły, a także inicjatorami wielu przedsięwzięć wychowawczych i opiekuńczych. Pomagają nam gromadzić dodatkowe fundusze, którymi wspierają działalność statutową szkoły.

Organem reprezentującym wszystkich rodziców uczniów szkoły jest Rada Rodziców.
          W wyniku przeprowadzonych wyborów do Prezydium Rady Rodziców SP10 Tczew
          na rok szkolny 2023/2024 wybrani zostali:

KATARZYNA OSTROWSKA - przewodnicząca

ANNA KOSMACZEWSKA - sekretarz
          BOGUMIŁA KRZEMIŃSKA skarbnik

UWAGA!

Wysokość wpłat na rzecz Rady Rodziców
          w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 60 zł.

W bieżącym roku szkolnym zebrane fundusze zostaną przeznaczone na nowy plac zabaw.

Wpłat można dokonywać u skarbników klasowych podczas zebrań z rodzicami, wychowawców klas bądź bezpośrednio na rachunek bankowy Rady Rodziców prowadzony w Santander Bank Polska nr 34 1500 1171 1211 7005 0467 0000, podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

W przypadku większej liczby dzieci uczących się w naszej placówce prosimy o równomierne rozłożenie kwoty 60 zł na każde dziecko. Istnieje możliwość dokonania płatności w dowolnych ratach.

LICZY SIĘ NAWET NAJMNIEJSZA WPŁATA!!!

Fundusze zebrane przez Radę Rodziców przeznaczane są na bieżące potrzeby naszej szkoły, a w tym: wyjazdy uczniów na konkursy i zawody sportowe, nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego dla uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie oraz konkursach przedmiotowych czy artystycznych, szkolne imprezy i wycieczki. W miarę możliwości finansowane są również większe przedsięwzięcia, jak malowanie sal czy zakup wyposażenia. W ostatnim czasie Rada Rodziców sfinansowała zakup sprzętu audio, wykorzystywanego przez dzieci podczas szkolnych uroczystości, dokupiła kolejne szafki szkolne, współfinansowała zakup tabletów na lekcje informatyki dla najmłodszych dzieci i kamer do szkolnego monitoringu.

Wszystkie te inwestycje nie byłyby możliwe bez finansowego wsparcia ze strony rodziców.

Z góry dziękujemy więc za terminowe dokonywanie płatności, zrozumienie i wsparcie naszej inicjatywy.

Praca Rady Rodziców jest pracą społeczną i jak każda działalność społeczna wymaga ogromnego zaangażowania i poświęcenia. Dlatego też, pragniemy gorąco podziękować Rodzicom za współpracę i okazaną pomoc.