• SEKRETARIAT

• Sekretariat szkoły znajduje się na parterze w pokoju nr 1.

telefon/fax 58 531 17 07

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek  7:00 - 15:00

przerwa  12:30 - 12:45

sekretarz szkoły - Małgorzata Kleinschmidt

W sekretariacie:

prowadzone są zapisy do klas zerowych i pierwszych

wyrabiane są legitymacje szkolne

prowadzona jest dokumentacja uczniów

mogą być dokonywane wpłaty na rzecz Rady Rodziców

Dodatkowe informacje:

• Do uzyskania legitymacji szkolnej niezbędne jest posiadanie aktualnego zdjęcia, które należy podpisać imieniem i nazwiskiem, podać adres zameldowania oraz datę urodzenia.
          • Legitymację szkolną muszą posiadać uczniowie klas I - VIII. Legitymacja powinna służyć uczniowi przez cały okres nauki w szkole.
          • Legitymacja szkolna ważna jest do 30 września każdego roku. Przedłużanie ważności tego dokumentu odbywa się pod koniec września kolejnego roku szkolnego.
          • Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości 9,00 złotych.
          • Za wydanie duplikatu świadectwa pobiera się opłatę w wysokości 26,00 złotych.

​​​​

Załączniki:

1. wniosek o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej plik.docx
          2. wniosek o wydanie duplikatu świadectwa plik.doc
          3. szczegółowe informacje dotyczące opłaty za duplikat plik.pdf
          4. PROCEDURY PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW I DOKUMENTÓW W CZASIE PANDEMII PLIK.pdf

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 14 marca 2005r. w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw… (Dz. U. Nr 58, poz. 504) oraz Ustawy z dnia 16 listopada 2006r. o opłacie skarbowej (Dz. U. Nr 225, poz. 1635)