• OGŁOSZENIE O PŁATNOŚCIACH ZA OBIADY - KWIECIEŃ 2024

• 28.03.2024r

Uczniowie, którzy chcą skorzystać w szkole z obiadów, proszę o wypisanie DEKLARACJI ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁÓWKI SZKOLNEJ, którą można pobrać na stronie szkoły, w rubryce Dokumentacja szkoły i przesłanie na adres gmail: obiady@sp10.tczew.pl. Obiad otrzymają tylko ci uczniowie, którzy dostarczą deklaracje ( drogą mailową lub osobiście do świetlicy szkolnej).

Cena jednego obiadu wynosi 6,00 zł.

Opłaty za obiady za m-c KWIECIEŃ 2024 należy uregulować w nieprzekraczalnym terminie do 10 KWIETNIA 2024 tylko i wyłącznie przelewem na konto Bank Pekao 66124012421111001002231816.
            Kwota za obiady za m-c KWIETNIA 2024  wynosi 108,00 ( tj. 18 OBIADÓW  X 6,00 zł).
            W tytule proszę podać: nazwisko i imię ucznia, klasa. Za każdy dzień spóźnienia będą naliczane odsetki w wysokości 7% w skali roku.

Bardzo proszę o wpłacanie dokładnie podanych kwot w celu uniknięcia ewentualnych nadpłat lub zaległości!!!.

• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

• 31.08.2023 r.

Drodzy Uczniowie! Rodzice! Nauczyciele! Przyjaciele Szkoły!

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim po raz drugi rusza akcja Lidl Szkoły Pełne Talentów. Ubiegłoroczna akcja przyniosła wiele radości naszym uczniom oraz nauczycielom, dzięki wspaniałym pomocom edukacyjnym i sportowym uzyskanym za talenciaki. To dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej mogliśmy cieszyć się ze zdobytych nagród. Ilość zdobytych talenciaków przerosła nasze oczekiwania. W związku z tym już dziś prosimy o wsparcie nas kolejny raz. Akcja rusza już 1 września- piątek, we wszystkich sklepach LIDL. Jak przekazać talenciaki szkole?

1. Za każde 50 złotych wydane w sklepach LIDL (w tym minimum jeden owoc lub warzywo) odbieramy jednego talenciaka.

2. Zebrane talenciaki można przynosić do szkoły i wrzucać do specjalnego pudełka umieszczonego przy dyżurce szkolnej lub elektronicznie poprzez zeskanowanie kodu QR telefonem (na odwrocie talenciaka) wyszukując szkołę na stronie lidl.pl/szkoły.

UWAGA! Do pudełka nie wrzucamy zeskanowanych już samodzielnie talenciaków!

Zachęcamy do udziału całe rodziny:)

Z góry bardzo dziękujemy za wszystkie talenciaki, które przekażą Państwo naszej szkole!