• REKRUTACJA

•  Szanowni Rodzice !

Kierujemy do Państwa dzieci ofertę rozpoczęcia nauki w naszej szkole
          w oddziałach przedszkolnych oraz klasach pierwszych.

W roku szkolnym 2024/2025 oferujemy rekrutację do klas integracyjnych oraz ogólnych.

Oferujemy:

• Oddziały integracyjne na każdym poziomie (dzieciom z niepełnosprawnością zapewniamy dowóz busem oraz dostosowania: podjazdy, windę).

• Oddziały sportowe o profilu lekkoatletycznym w klasach 4 - 8.

• Naukę j. angielskiego i j. niemieckiego.

• Zajęcia rewalidacji indywidualnej, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne oraz zespoły wyrównawcze.

• Fachową pomoc psychologiczną, pedagogiczną oraz logopedyczną.

• Codzienną opiekę pielęgniarki szkolnej.

• Bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych: chór dla uczniów klas 4 - 8, zumba, zajęcia gimnastyki korekcyjnej, koła zainteresowań m.in. gitarowe, teatralno - taneczne, redakcyjne, recytatorskie, czytelnicze, przyrodniczo - chemiczne, matematyczne, informatyczne, polonistyczne, historyczne, geograficzne, plastyczne, językowe.

• Ponadto na terenie szkoły funkcjonują: Klub Przyjaciół Zdrowia, Klub Przyjaciół Zwierząt oraz Klub Przyjaciół Książki.

• W szkole znajduje się sala do gimnastyki korekcyjnej wyposażona w specjalistyczny sprzęt sportowy, multimedialna sala językowa, dwie pracownie komputerowe, gabinet logoterapii oraz sale terapeutyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny.

• Opiekę w świetlicy szkolnej od 06.30 do 16.40 oraz smaczne i zdrowe obiady.

• Na terenach przyszkolnych znajduje się plac zabaw, nowoczesne boisko lekkoatletyczne otoczone zielenią oraz boisko typu ORLIK.

•  Dla uczniów klas II w ramach lekcji wychowania fizycznego oferujemy naukę pływania na basenie.

• Uczniowie klas 4 - 8 posiadają szafki, w których mogą przechowywać przybory szkolne.

• Uczestniczymy w ogólnopolskich programach i projektach edukacyjnych oraz programach profilaktycznych rekomendowanych przez MEiN. Realizujemy szkolne projekty edukacyjne np.: Bezpieczny uczeń kl. 1 - 3, Czytam z klasą "Lekturki spod chmurki", Rocznicowy Tczew, Dzień Bezpiecznego Internetu.

• Bierzemy udział w konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach na szczeblu ogólnopolskim.

• Realizujemy kurs na kartę rowerową z możliwością zdobycia dokumentów.

• Uczestniczymy w akcjach charytatywnych w ramach Szkolnego Wolontariatu.

KLAUZULA INFORMACYJNA   plik.doc

ZARZĄDZENIE nr 17/2024 Prezydenta Miasta Tczewa z dnia 29 stycznia 2024 r. plik.pdf

KRYTERIA REKRUTACJI do oddziałów przedszkolnych  plik.pdf

KRYTERIA REKRUTACJI do klas pierwszych plik.pdf

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać telefonicznie: (58) 531 17 07 lub e-mailowo: sekretariat@sp10.tczew.pl

termin:
          04.03 - 18.03.2024r.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie zgłoszenia lub wniosku rekrutacyjnego oraz pozostałych niezbędnych dokumentów. Potrzebne dokumenty można pobrać z poniższych załączników lub osobiście odebrać w sekretariacie szkoły.

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu szkoły w godz. 7:00 - 15:00 lub przesłać skan na adres: sp10tczew@wp.pl do dnia 18 marca 2024 r.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE
          do oddziału przedszkolnego:

WNIOSEK REKRUTACYJNY do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej plik.doc

ZAŁĄCZNIKI:

Załącznik 1 - Oświadczenie o wychowaniu kandydata w rodzinie wielodzietnej   plik.doc
          Załącznik 2 - Oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata  plik.doc
          Załącznik 3 - Oświadczenie osoby wykonującej władzę rodzicielską  plik.doc
          Załącznik 4 - Oświadczenie rodzica o zamieszkaniu w obwodzie szkoły  plik.doc
                                 [wykaz ulic należących do obwodu SP10 plik.pdf ]
          Załącznik 5 - Oświadczenie rodziców o zatrudnieniu plik.doc
          Załącznik 6 - Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata do naszej szkoły plik.doc
          Załącznik 7 - Oświadczenie rodziców o uczęszczaniu ich lub rodzeństwa kandydata plik.doc