• FINAŁ PROJEKTU "WSPÓLNA EUROPA"
          • FINAŁ PROJEKTU "WSPÓLNA EUROPA"

          • 20.06.2024r.

            W czwartek 20.06 odbył się FINAŁ PROJEKTU WSPÓLNA EUROPA, czyli 20 lat Polski w Unii Europejskiej, gdzie podczas zajęć oglądaliśmy prezentację multimedialną, filmy o UE, uzupełnialiśmy kartę pracy (którą można oddać nauczycielce historii i otrzymać ocenę we wrześniu 2024 r. Były zadania online dla klas młodszych, konkurs plastyczny i prezentacja hymnu unijnego. Później prezentowaliśmy stanowiska kraju unijnego na boisku. W ramach współzawodnictwa rozwiązaliśmy wiele rebusów, zagadek, itp. Ponadto zadaniem klasy było wyrysowanie na mapie Europy uproszczonego konturu państwa. W ramach konkursu każda klasa otrzymała punkty za flagę, gazetkę, stanowisko, zadania, kontur kraju i dodatkowe punkty za ogólne zaangażowanie. Zwycięstwo odnieśliśmy wszyscy, nagrodę w postaci pakietu bonów od nauczycieli otrzymała KLASA 6A. Gratulujemy zwycięskim Grekom z 6a, zaś wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom i rodzicom bardzo dziękujemy.

            Koordynatorki: Maria Jasionowska, Sabina Kossak- Prychła

        • MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA SPEEDCUBINGU
          • MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA SPEEDCUBINGU

          • 20.06.2024r.

            Dnia 19 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA SPEEDCUBINGU.

            Naszą szkołę godnie reprezentowali:
            Anna Kwaśniewska z kl. 5A
            oraz
            Leon Szymanik z kl. 4A.

            Wszystkim uczestnikom gratulujemy krótkich czasów w układaniu kostki Rubika.

        • "MOJE BEZPIECZNE WAKACJE"
          • "MOJE BEZPIECZNE WAKACJE"

          • 19.06.2024r.

            W związku ze zbliżającymi się wakacjami Klub Przyjaciół Zdrowia zorganizował konkurs plastyczny pt. "MOJE BEZPIECZNE WAKACJE". Jurry przyznało następujące miejsca:

            I MIEJSCE
            Oliwia Burczyk 2B

            II MIEJSCE
            Pola Puckowska 2D 

            Natalia Wojciechowska 2C
            III MIEJSCE
            Nikola Tomaszek 3A

            WYRÓŻNIENIE
            Wiktor Musiał 1E

            Krzysztof Gackowski 2D

            Gratulujemy sukcesów!
            Klub Przyjaciół Zdrowia

        • XXX OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LA
          • XXX OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LA

          • 17.06.2024r.

            Meldujemy się w Łodzi XXX Jubileuszowy Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych”

            XXX OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LA zakończony. Starty zaliczamy do udanych - wiele rekordów życiowych , ścisłych finałów oraz brązowy medal Jagody Ormanin w piłeczce palantowej.

            Gratulacje dla wszystkich uczestników!

        • SUKCESY MATEMATYCZNE
          • SUKCESY MATEMATYCZNE

          • 17.06.2024r.

            12 czerwca 2024 r. odbyły się szkolne konkursy matematyczne dla uczniów klas drugich i trzecich. Uczniowie zdobyli następujące miejsca:

            „MISTRZ MATEMATYKI KLAS 2”

            I MIEJSCE
            Paweł Kowalski 2B 
            Adam Lisewski 2A

            II MIEJSCE
            Anastazja Kolberg 2 B

            III MIEJSCE
            Zuzanna Dudzic 2A

            ---------------------------------------------------------------------------

            „MNOŻYMY, DZIELIMY –DOBRZE SIĘ BAWIMY”- dla klas trzecich

            I MIEJSCE 
            Antoni Turzyński
            3A

            II MIEJSCE
            Julia Pastwa
            3B

            III MIEJSCE
            Aleksander Witkowski
            3C

            Gratulujemysukcesów!

            Organizatorki:

            Małgorzata Szymikowska i Dorota Jażdżewska -Rozum

        • NASZE ARTYSTYCZNE SUKCESY
          • NASZE ARTYSTYCZNE SUKCESY

          • 16.06.2024r.

            POWIATOWY KONKURS"MÓJ ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI"     
            29.05.2024
            organizator Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

            w kategorii klas I-III

            I MIEJSCE
            Dorota  Zaprawa  2D

            opiekunowie:Karolina Szymanik i Alina Mączka

            w kategorii klas I-VI
            II MIEJSCE 
            Iga Skórka  4B

            opiekun Elwira Andraszewicz
            ---------------------------------------------------------------------------------

            MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ROZRYWKOWEJ 
            17.05.2024 

            organizator SP4 w Tczewie

            WYRÓŻNIENIE  
            Iga Gębczyk 7A

            opiekun: Elwira Andraszewicz
            ----------------------------------------------------------------------------------

            WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ "ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI" 
            Czersk 2024
            organizator:Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku oraz Gminne Centrum Kultury  i Gmina Czersk

            WYRÓŻNIENIE 
            Izabela  Erward 5A

            opiekunowie : Małgorzata Kornas i Elwira Andraszewicz

            GRATULUJEMY SUKCESÓW:)

        • XVI POMORSKA OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA "DYSK POMORSKI 2024"
          • XVI POMORSKA OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA "DYSK POMORSKI 2024"

          • 13.06.2024r.

            Dnia 12.06.2024 r. odbyła się XVI Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna "Dysk Pomorski 2024
            w Kościerzynie. Uczniowie z naszej szkoły reprezentowali powiat tczewski na zawodach zdobywając medale. 

            II MIEJSCE w biegu na 60 m zajęła
            Lena Di-Giusto z czasem 8.98 

            III MIEJSCE w biegu na 300 m zajęła
            Agata Bejnarowicz z czasem 51.60 

            W ogólnej klasyfikacji powiat tczewski zajął 3 miejsce. Brawo dla naszych zawodników . 

            Trenerzy zespołu : Paulina Resmerowska, Michał Benkowski .

        • I EDYCJA SZKOLNEGO TURNIEJU W BRAWL STARS
          • I EDYCJA SZKOLNEGO TURNIEJU W BRAWL STARS

          • 12.06.2024r.

            Dnia 12.06.2024 odbyła się I Edycja Szkolnego Turnieju w BRAWL STARS. W turnieju wzięlo udział 35 uczniów naszej szkoły z klas 4- 8. Z pośród nich została wyłoniona trójka najlepszych graczy.

            Finaliści turnieju:

            I MIEJSCE 
            Filip Puckowski kl. 5b

            II MIEJSCE 
            Anna Malicka kl. 5a

            III MIEJSCE 
            Stanisław Zwara kl. 5a


            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju, a zwycięzcom gratulujemy.

            Organizatorzy: Paweł Fabich, Dariusz Schleser

        • WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2024/2025
          • WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

          • 11.06.2024r.

            Klasa  0
            - Ćwiczenia do religii dla kl. 0 ( nowa podstawa programowa)
            ks. Jan Doppke, Adventus - Pelplin ( AZ - 1- 01/18)

            Klasa I
            Podręcznik i ćwiczenia :,, Bóg - nasz Ojciec (nowa podstawa programowa) Red. ks.Władysław Kubik SJ Nr programu AZ-1-01/18; nr dopuszczenia AZ-11-01(18)-KR-3/20

            Klasa II
            - Podręcznik i ćwiczenia: ,,Jezus - nasz Zbawiciel( nowa podstawa programowa) 
            Red. Ks.Władysław Kubik SJ Nr programu AZ-1-01/18 ; Nr dopuszczenia AZ-12-01/18-KR- 21/21

            Klasa III
            - Podręcznik i ćwiczenia : ,,Jezu, czekamy na Ciebie (nowa podstawa) 
            Red. Ks. Władysław Kubik SJ Nr programu AZ-1-01/18; Nr dopuszczenia AZ-13-01/18-KR-9/22

            Klasa IV
            - Podręcznik: ,, Wędrujemy z Jezusem ( nowa podstawa programowa) 
            Red. Ks. Władysław Kubik SJ Nr programu AZ- 1 - 01/18; Nr dopuszczenia AZ - 14-01/18-KR-8/23 
            Ćwiczenia: Ks. Jan Doppke, Adventus -Pelplin ( AZ-1-01/18)

            Klasa V
            - Podręcznik : ,, Szukam cię ( nowa podstawa programowa)
            Red. Ks. Władysław Kubik SJNr programu: AZ-2-01/18; Nr dopuszczenia AZ-21-01/18-Kr-2/20Ćwiczenia: Ks. Jan Doppke, Adventus -Pelplin ( AZ-2-01/18)

            Klasa VI
            - Podręcznik : ,, Jestem twoim Zbawicielem ( nowa podstawa programowa) 
            Red. Ks. Zbigniew Marek SJ Nr programu: AZ-2-01/18; Nr dopuszczenia: AZ-22-01/18-Kr-5/21
            Ćwiczenia: Ks. Jan Doppke, Adventus-Pelplin ( AZ-2-01/18)

            Klasa VII
            - Podręcznik: ,, Prowadzę cię ( nowa podstawa programowa)
            Red. Ks. Władysław Kubik SJ Nr programu : AZ-2-01/18; Nr dopuszczenia: AZ-23-01/18-KR-3/22
            Ćwiczenia: Ks. Jan Doppke, Adventus -Pelplin ( AZ- 2 - 01/18)

            Klasa VIII
            - Podręcznik: ,, Chodź ze Mną ( nowa podstawa programowa)
            Red. Ks. Władysław Kubik SJNr programu: AZ-2-01/18; Nr dopuszczenia: AZ-24-01-18/KR-12/23
            Ćwiczenia: Ks. Jan Doppke, Adventus -Pelplin ( AZ- 2-01/18)

        • DODATKOWA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
          • DODATKOWA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

          • Od 03.06.2024r. do 11.06.2024r. trwać będzie rekrutacja uzupełniająca do ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I DO KLASY PIERWSZEJ na rok szkolny 2024/2025.

            OSOBY ZAINTERESOWANE PRZYJĘCIEM DZIECKA DO SP10 Z OI W TCZEWIE PROSZONE SĄ O ZŁOŻENIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY LUB PRZESŁANIE NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW na adres: sp10@tczew.pl

        • TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4
          • TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4

          • 11.06.2024r.

             

            Dnia 10.06.2024 r. odbyły się zawody klas czwartych  - TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY  w Szkole Podstawowej nr 4. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: biegu na 60m, rzucie piłeczką palantową oraz skoku w dal.

            W zawodach brały udział następujące szkoły: SP 4, SP11, SP12, KSP i SP10. 

            Dziewczęta z naszej szkoły w składzie:
            Agata Bejnarowicz
            Maja Bartnik
            Maria Malicka
            Lena Di - Giusto
            Agnieszka Noetzel
            Jagoda Ormanin
            Martyna Dziedzic
            Liliana Górka

            zajęły II MIEJSCE przegrywając 13 punktami ze szkołą, która zajęła pierwsze miejsce. Gratulacje dla dziewcząt!
            Trener zespołu: Paulina Resmerowska

            Chłopcy wystąpili w składzie: 
            Jan Landowski 
            Leon Szymanik 
            Wiktor Szałachowski 
            Michał Krueger 
            Stanisław Stępień 
            Emil Kotłowski 

            Chłopcy zajęli V MIEJSCE w ogólnej klasyfikacji. Gratulacje dla chłopców!
            Nauczyciele: Krzysztof Bejgrowicz, Rafał Komorowski.

        • WYNIKI KONKURSU PT. "ENGLISH IS EVERYWHERE"
          • WYNIKI KONKURSU PT. "ENGLISH IS EVERYWHERE"

          • 10.06.2024r.

            Z radością ogłaszamy wyniki konkursu z języka angielskiego pt. "English is everywhere".

            I MIEJSCE
            Michał Nowak 4C

            II MIEJSCE
            Mateusz Piontkowski 6D

            III MIEJSCE
            Iga Skórka 4B
            Tatiana Wendt 4D

            WYRÓŻNIENIE
            Zawacka Maja 4D

            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom SERDECZNIE GRATULUJEMY !

            Organizatorki konkursu:

            Natalia Tyborska, Małgorzata Szczuka oraz Natalia Bejgrowicz

        • WYNIKI I. EKOLOGICZNEGO PIKNIKU ORTOGRAFICZNEGO
          • WYNIKI I. EKOLOGICZNEGO PIKNIKU ORTOGRAFICZNEGO

          • 10.06.2024r.

            Organizatorki serdecznie dziękują Uczniom i Wychowawcom, Rodzicom, którzy zaangażowali się w realizację  "I Ekologicznego pikniku ortograficznego", który odbył się w ubiegły piątek na boiskach szkolnych. Mamy nadzieję, że był to dobrze spędzony czas.W rywalizacji zwyciężyły klasy:

            I MIEJSCE 7b
            II MIEJSCE 6b
            III MIEJSCE 6C i 6D

            Serdecznie gratulujemy i zapraszamy dziś przedstawicieli klas z Wychowawcami po odbiór bonów ufundowanych przez Radę Rodziców do biblioteki szkolnej do godz. 13.20.

            Hanna Brange i Joanna Ewald

    • brak danych